Zimní běh Kobeřicemi

05.01.2014 13:18

Skupinka našich běžců se vypravila na další ročník Zimního běhu Kobeřicemi. Na startu se za téměř jarního počasí sešla více než stovka závodníků. V závodech mládeže zvítězila mezi mladšími děvčaty na trati 850 m Hana Maštalířová a mezi staršími na 1300 m Petra Pavlásková. Pro ženy byla připravena kopcovitá trať dlouhá 4,7 km a v početném startovním poli žen se naše děvčata neztratila. Verča Siebeltová vybojovala třetí místo v čase 18:11 minuty a Katka Siebeltová doběhla hned za ní na čtvrtém místě za 18:56 min. a Klára Maštalířová na 15.místě za 22:42 min. Na muže čekaly okruhy dva, tedy 9,4 km a Daniel Raška je zvládl za 35:52 minuty a doběhl na 5.místě. Stejné místo obsadil Josef Nejezchleba mezi muži nad 50 let v čase 43:30 minut, Zdeněk Martinák doběhl v čase 48:24 min. na 10.místě. Zdeněk Martinák mladší, který se rozhodl běžet Kondiční běh doběhl na 7.místě za 18:42 min. Všem našim blahopřejeme