Zimní běh Kobeřicemi

08.01.2012 14:45

V Kobeřicích se konal 23.ročník Zimního běhu Kobeřicemi, na který vyrazila také skupinka našich. Počasí na leden velice příjemné, pro běžce byl připraven lehce kopcovitý okruh v okolí městečka dlouhý 4,7 km, který běžely ženy jednou a muži dvakrát. V pohodové, novoroční atmosféře si naši vedli velice dobře. V poměrně početném startovním poli čítajícím čtrnáct žen zvítězila Kateřina Bobotová z Vítkovic za 17:44 min, na kterou se v závěru dotahovala naše Veronika Siebeltová, která zvládla trať za 18:15 min a pro třetí místo si doběhla Katka Siebeltová za 18:47 min. V nejpočetnější kategorii mužů nad 50 let, kde běželo dvacet běžců, doběhl Josef Nejezchleba na velice dobrém 5.místě za 38:34 min. Jarda Vernarský doběhl mezi muži nad 40 let na 12.místě za 43:48 minut. Pro žactvo byl připraven závod na 850 m, kde zvítězila Eva Pišteková před Helenou Benčovou. Všem děvčatům blahopřejeme.