Výborná reprezentace oddílu v Raškovicích

10.09.2017 16:01

V Raškovicích proběhla v nedělním dopoledni výborná reprezentace práce našeho oddílu. Po pořadatelské stránce, jsme alespoň podle ohlasů, zvládli na výbornou organizaci celého závodu. Od prezentace až po vyhlášení a závěrečnou tombolu, vše klapalo na jedničku - takže velká pochvala pro rozhodčí :-) Navíc se výborně prezentovali také naši mladí běžci. Děvčata vyhrála, až najmladší kategorii do 7 let, všechny ostatní kategorie. Z vítěství a zlaté medaile se mohla radovat Gabča Petrová, Anna Václavíková, Anna Cagašová, Klára Ningerová a Eliška Kopcová. K tomu holky přidaly 4 stříbrné a 5 bronzových medailí. Klukům se tentokrát dařilo o něco méně. Své kategorie vyhráli Ondra Mynarz, Thomas Hlavačka a Marek Spilka. K tomu však přidali tři stříbra a pět bronzů. Také mezi dospělými byly naše barvy vidět. Závod žen na trati čtvrtmaratónu se stal kořistí Ivety Raškové v čase 43:04 minuty a na druhém místě doběhla Veronika Siebeltová 44:19 min. Mezi muži si z našich vedl nejlépe Daniel Raška, který doběhl druhý za 40:14 minuty. Všem gratulujeme !