Vítězství na Silvestrovském běhu v Piešťanech

31.12.2012 14:32

Závěr náročného soustředění si zpestřily sestry Siebeltové účastí na běžeckém závodě. Ve slovenském lázeňském centru Piešťanech se uskutečnil 47.ročník Silvestrovského běhu mezi mostami. Na závodníky čekal okruh dlouhý 1250 metrů po nábřeží Váhu. Start byl na lázeňském mostě, běželo se po nábřeží na druhý most a po druhém nábřeží opět zpět do cíle na mostě. Celkem se postavilo na start více než 250 běžců a běžkyň. Na ženy čakaly dva okruhy a naše holky si vedly výborně. Od startu vyrazila do čela Lubomíra Maníková z Dubnice nad Váhom, která svůj náskok zvyšovala a zvítězila v čase 8.45 minuty. Hned za ní však v čase 9:21 minuty doběhla Veronika a po velkém finiši proběhla cílem jako třetí Kateřina v čase 9:39 minuty. Naše závodnice však suverénně vyhrály kategorii dorostenek. Blahopřejeme.