Veronika Siebeltová v Belé na třetím místě

21.07.2012 15:52

Ve vesničce Belá na Slovensku se běžel další ročník Belské hodové sedmičky. Na osmdesát běžců čekalo nejen zamračené, chladné počasí, ale hlavně velice náročná kopcovitá trať. Mírné kilometrové stoupání ihned po startu, krátký seběh a potom tři a půl kilometru dlouhé, táhlé stoupání po rozbahněných polních a lesních cestách. Poslední dva kilometry pak mírně klesající asfaltová cesta až do cíle. Výborně si vedla Veronika Siebeltová, která vybojovala 3.místo mezi ženami do 35 let v čase 32:38 minuty, hned za slovenskými reprezentantkami Janečkovou a Hegedüsovou. Na čtvrtém místě doběhla Kateřina Siebeltová v čase 33:59 minuty. Josef Nejezchleba doběhl na 11.místě mezi muži nad 50 let v čase 32:19 minuty.