Chladné "Loučení s oválem"

24.10.2014 18:21

Za velice chladného, větrného počasí proběhl poslední letošní závod na atletické dráze Loučení s oválem. Přesto se sešlo více než 240 běžců, z toho 193 dětí. Naši mladí běžci si vedli tradičně výborně, když vybojovali devět vítězství. Jako vždy to zahájili nejmladší na trati 200 m, kterou ovládli Katka Ungrová a Dominik Banetka. Na starší již čekalo 800 m a mezi chlapci 2005-06 zvítězil Josef Hájovský. Další kategorii ovládla Anna Cagašová a Vojta Pavelek. V mladších žácích se prosadil Patrik Lučan a starší žákyně vyhrála Petra Pavlásková. V dorostu to bylo vítězství Ivety Raškové a Sergeje Tkache. Poprvé v patnáctileté historii Loučení s oválem startovali o dospělí závodníci. Pro ženy bylo připraveno rovněž 800 m a mezi šestnáctkou startujících byla nejlepší Kateřina Siebeltová před svou sestrou Veronikou. Na muže čekalo 1500 m a z našich se prosadili mezi muži do 34 let na 2.místo Daniel Raška a na třetí místo Jan Šrubař. Stejnou příčku vybojoval Martin Bušek mezi muži na 45 let. Všem našim blahopřejeme. Kompletní výsledky přiloženy  Loučení s oválem 2014 vysledky.xls (62464)