Slovenské Bojničky tleskaly našim běžcům

20.04.2013 23:00

Před cestou na soustředění do Vysokých Tater jsme si zajeli na 26.ročník Jarního běhu v Bojničkách nedaleko Trnavy. Závod se konal za krásného, slunečného počasí a běhal se na okruhu v ulicích městečka. Modré slezanské dresy byly jak se patří vidět. V přípravce vybojovala na trati 400 m Denisa Pánková 2.místo a hned za ní doběhla Sabina Závodná. V mladších žákyních se prosadila Eliška Kopcová na 2.místo. Starší žákyně čekalo 800 m a závod ovládla Helena Benčová, která navíc časem 2:28 min. vylepšila traťový rekord a třetím místem ji doplnila Kateřina Krtková. Na dorost čekalo 1500 m a mezi děvčaty zvítězila Veronika Siebeltová před Katkou Siebeltovou a mezi chlapci přidal Daniel Raška 2.místo. Pro nejlepší byly připraveny medaile, diplomy a krásné ceny. V hlavním závodě na 5000 m startovalo 120 běžců a Veronika Siebeltová doběhla mezi ženami na 2.místě v čase 20:38 min. Všem našim blahopřejeme a děkujeme za výbornou reprezentaci na Slovensku. Fotografie naleznete zde  http://atletikafm.rajce.idnes.cz/Jarni_beh_Bojnicky_2013/