Skvělý výkon Kateřiny Siebeltové

12.02.2012 20:22

V Bratislavě se konaly mezinárodní halové atletické závody mládeže Brána k Olympiádě. Startovalo na nich několik stovek mladých závodníků ze Slovenska, Maďarska a České republiky a nechyběla ani skupinka našich. Naši si vedli výborně, když vybojovali 3 vítězství, 4 druhá a 2 třetí místa, navíc padlo 6 osobních a 2 oddílové rekordy. O vůbec nejhodnotnější výkon se postarala Kateřina Siebeltová, která zvítězila v běhu na 600 m ve skvělém oddílovém rekordu 1:39.95 minuty. V běhu na 1500 m žáků zvítězil Dominik Haltof v osobním rekordu 4:51.01 minuty a mezi děvčaty doběhla na 2.místě Eva Pišteková opět v osobáku 5:18.34 minuty. Závod na 800 m dorostenek naše děvčata ovládla, když zvítězila Veronika Siebeltová za 2:22.77 minuty a hned za ní doběhla Natálie Závorková v osobním rekordu 2:22.96 minuty. Na stejné trati obsadila Petra Pavlásková v mladších žákyních 3. místo v čase 2:42.74 min. V běhu na 300 m mezi žákyněmi obsadila 2. místo Kateřina Krtková a zaběhla čas 45.23 s, Soňa Lisníková zvládla stejnou trať za 50.34 s a to stačilo na 11. místo. Veronika Siebeltová doběhla rovněž na 2. místě a posunula oddílové maximum v dorostenkách na této trati na 45.79 s. Katka Siebeltová běžela ještě 200 m za 28.58 s a byla osmá, Katka Krtková skončila ve výšce na 3.místě, když zdolala 1.34 m a Soňa Lisníková skočila do dálky 4.31 m a skončila na 5.místě.