Skvělá reprezentace na Slovensku

01.07.2012 21:01

Skvělým způsobem si vedla skupinka našich na 41.ročníku Mezinárodního Minimaratónu v Žaškově. Přes obrovské vedro 36°C se sešlo přes 300 běžců z několika zemí. Hlavnímu závodu předcházely závody mládeže a naši přivezli 4 vítězství, 3 druhá a 3 třetí místa. V předžactvu na trati 500 metrů jasně zvítězila Jana Swierkošová mezi děvčaty a Šimon Skuplík vybojoval 3.místo mezi chlapci. Na mladší žačky čekal 1 km a s přehledem zvítězila Petra Pavlásková před Kristýnou Škanderovou. Ve starších žačkách na trati 1500 m nedala nikomu šanci Helena Benčová. Pro dorostenky byla připravena neobvykle dlouhá trať 7,5 km. S kopcovitou tratí i vedrem se naše holky vyrovnaly skvěle, když zvítězila Veronika Siebeltová, před sestrou Kateřinou a Natálií Závorkovou. Před startem běžeckého závodu se Kateřina Siebeltová a Natálie Závorková prosadily ještě na 2. resp.3.místo v závodě na kolečkových bruslích na 1 km. Všem blahopřejeme. Několik fotografií je na těchto stránkách a daleko více jich najdete na adrese: http://atletikafm.rajce.idnes.cz/Minimaraton_Zaskov_2012/