Sestry Siebeltové ovládly Vratimov

26.04.2012 20:40

Další závod běžecké Velké ceny připravili organizátoři ve Vratimově. Byl jím 29.ročník Jakubova lesního běhu Důlňákem a sešlo se více než 60 běžců, na které čekaly dva okruhy o celkové délce 7300 m. Vyrazila na něj i skupinka našich běžců a nejlépe si vedla Veronika Siebeltová, která časem 30:28 minuty vyhrála kategorii žen před svou sestrou Kateřinou, která zvládla trať za 31:32 minuty. Úspěšnost ženské části výpravy potvrdila 3.místem mezi ženami nad 35 let Helena Benčová starší časem 36:49 min. Daniel Raška doběhl mezi muži do 40 let na 5.místě za 29:15 minuty, 11. skončil Zdeněk Martinák ml. 36:05 min. Nad 40 let byl Martin Bušek na 8.místě za 29:03 min a nad 50 let doběhl Josef Nejezchleba na 5.místě za 31:32 minuty a Zdeněk Martinák st. na 11.místě za 40:23 min. Děvčatům blahopřejeme.