Ostravský pohár měl další pokračování

04.10.2012 21:23

Šestým závodem pokračoval Ostravský běžecký pohár mládeže a naši si vedli opět velice dobře, když vybojovali dvě vítězství, čtyři druhá místa a tři třetí místa. V parčíku u Slezsko-ostravského hradu se bojovalo na okruhu dlouhém 450 metrů. V žákyních ročník 2001 doběhla na 2.místě Eliška Kopcová, 4. Jana Swierkošová a 9.Denisa Pánková. Mezi stejně starými chlapci doběhl Šimon Skuplík na 11.místě. Potom už naši končili pouze na stupních vítězů. V mladším žactvu vybojovala Petra Pavlásková druhé místo a Jan Kváš třetí místo. Starší žákyně jasně vyhrála Helena Benčová a třetí byla Katka Krtková, mezi chlapci byl rovněž třetí Dominik Janeček. Dorostenky vyhrála Katka Siebeltová, před svou sestrou Veronikou a druhé místo patřilo i Danielu Raškovi v dorostencích. Všem blahopřejeme. Fotografie na adrese http://atletikafm.rajce.idnes.cz/Ostravsky_pohar_2012_-_6.zavod/