Ostravský pohár - 6x na stupních vítězů

26.11.2011 10:00

Zatímco na naši Běžeckou cenu mládeže čeká ještě poslední závod, Ostravský běžecký pohár je již dobojován. Celoroční soutěž se skládala z osmi závodů a do konečného pořadí se započítávalo 5 nejlepších výsledků. Sporadicky se zúčastňovala i skupinka našich běžců a vedla si velice dobře, když v konečném hodnocení vybojovali 3 vítězství, 2 druhá a 1 třetí místo.  O všechna umístění se postarala děvčata. Mezi děvčaty ročníky 2000-2001 skončila BEÁTA GAZDOVÁ na 3. místě. V mladších žačkách se celkovou vítězkou stala HELENA BENČOVÁ a druhá skončila EVA PIŠTEKOVÁ. Starší žákyně ovládla KATEŘINA SIEBELTOVÁ před VERONIKOU SIEBELTOVOU. V kategorii dorostenek zvítězila MICHAELA DANYSOVÁ.  Chlapci skočili hned pod stupni vítězů. V předžácích skončil na 4.místě Jan Kváš, v mladších žácích na 5.místě Dominik Janeček, ve starších žácích na 4.místě Patrik Říha a v dorostu obsadil opět 5.místo Pavel Szymala.  Všem našim blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci.