Ostravský běžecký pohár skončil

01.11.2012 22:42

Závěrečným osmým závodem se uzavřel Ostravský běžecký pohár mládeže. Nemohla chybět ani skupinka našich a tradičně si vedli velice dobře. Mezi děvčaty ročníků 2001-02 se Eliška Kopcová prosadila na 2.místo, které jí patří i v konečném hodnocení. Naprosto stejné umístění vybojovala v mladších žačkách Petra Pavlásková, mezi stejně starými žáky se prosadil na 3.místo jak v posledním závodě tak celkově Jan Kváš. Starší žákyně ovládla s přehledem Helena Benčová a třetím místem ji doplnila Katka Krtková. Dominik Janeček v posledním závodě obsadil až 4. místo, ovšem celkově mu patří druhá příčka. Závod dorostenek vyhrála Natálie Závorková, před Katkou Siebeltovou a Verčou Siebeltovou. Ovšem celkově byla nejlepší Kateřina před Veronikou, Natálie se musela spokojit se 4.místem. Mezi dorostenci doběhl Daniel Raška na 3.místě, ale celkově z toho bylo 2.místo. Všem našim blahopřejeme. Fotografie naleznete zde : http://atletikafm.rajce.idnes.cz/Ostravsky_pohar_2012_-_8.zavod/