Ostravský běžecký pohár - 7.závod

18.10.2012 17:12

Na předposlední závod Ostravského běžeckého poháru opět vyrazila skupinka našich běžců. Konal se v lese za sportovním gymnáziem a na závodníky čekal kopcovitý okruh dlouhý 400 m. Jako první se z našich postavila na start v kategorii děvčat 2001-02 Eliška Kopcová a na dvou okruzích nedala soupeřkám šanci a jasně zvítězila. Na mladší žačky čekaly okruhy tři, Petra Pavlásková doběhla na druhém místě a Kristýna Škanderová na šestém. Mezi stejně starými chlapci vybojoval Jan Kváš místo třetí. Starší žačky vyhrála podle očekávání Helena Benčová, třetí byla Katka Krtková a pátá Eva Pišteková. V žácích doběhl Dominik Janeček na 4.místě. Mezi dorostenkami vyhrála Natálie Závorková a mezi dorostenci doběhl na třetím místě Daniel Raška. Všem blahopřejeme. Fotografie na adrese http://atletikafm.rajce.idnes.cz/Ostravsky_pohar_2012_-_7.zavod/