Naši výborně v Kopřivnici

17.11.2012 16:05

Za nádherného, slunečného počasí proběhl v Kopřivnici 4.ročník Běhu 17.listopadu Kolem koupaliště a výraznou stopu na něm zanechali naši běžci. Na závodníky čekaly 4 okruhy ulicemi města i parkem, které daly dohromady trať dlouhou 5 km. Mezi ženami zvítězila naprosto jasně Veronika Siebeltová, která šla do čela hned po startu a cílem proběhla v čase 21:00 minuty. Její sestra Kateřina začala opatrněji a postupně se propracovávala dopředu, v posledním okruhu se dostala na druhou pozici, která jí v čase 21:17 minuty patřila i v cíli.  Mezi muži doběhl na 3.místě Pavel Michna v čase 18:58 minuty, mezi juniory vybojoval 2.místo Daniel Raška za 20:06 min. a v kategorii mužů nad 50 let slavil vítězství Josef Nejezchleba časem 20:50 minuty. Všem blahopřejeme. Fotografie naleznete zde : http://atletikafm.rajce.idnes.cz/Beh_17.listopadu_Kolem_koupaliste_Koprivnice_2012/