Hodonín - Skalica

17.12.2011 17:33

Po loňském třetím místě startoval Peter Mikulenka opět na běžeckém závodě Hodonín - Skalica. Po dlouhé tréninkové přestávce zaviněné zraněním, tentokrát na nejlepší nestačil, přesto doběhl v silné konkurenci na solidním 11.místě v čase 41:42 min. Z našich startoval ještě Petr Lukeš, který doběhl celkově na 15.místě, mezi juniory však zvítězil v čase 43:28 min. Startovalo 341 běžců a jasně zvítězil Milan Kocourek za 38:51 minuty před László Tóthem z Maďarska 39:35 a Vitalijem Shafarem z Ukrajiny 39:38 min. Mezi ženami vyhrála Alexandra Dulibo z Běloruska 46:53 min. Za zmínku určitě stojí další skvělý výkon mladší žákyně Carmen Beshirové ze Zdic, která vyhrála mezi juniorkami ve výborném čase 49:42 min !!