Naši skvěle reprezentovali v Polsku

13.10.2013 19:11

Skupinka našich mladých běžců se vypravila do Polska na silniční běh "O zloty Dziegel". Konal se kousek za hranicemi v Dziegielewe a naši si vedli skvěle, když vyhráli všechny kategorie, kde nastoupili. V konkurenci téměř tří stovek běžců, vyrazila jako první z našich na trať dlouhou 900 metrů mladší žákyně Eliška Kopcová a od startu až do cíle nenechala nikoho na pochybách, že si přijela pro vítězství. Starší žačky byly na startu dvě. Tentokrát zvítězila s přehledem Petra Pavlásková, Helena Benčová doběhla na 3.místě. Jan Tesarčík ovládl jasně závod starších žáků a tečku za vynikajícím vystoupením našich udělaly dorostenky, když s náskokem vyhrála Veronika Siebeltová a druhá byla její sestra Kateřina. Na 6.místě doběhla Gabriela Szotkowská. Všem našim blahopřejeme. Fotografie zde http://atletikafm.rajce.idnes.cz/Dziegielow_Polsko_2013/