Naši běžci zářili ve Zlíně

28.10.2012 21:14

Ve Zlíně se konal 65.ročník městského běhu "Přes valašské kotáry". Krátké soustředění na něm zakončila skupina našich běžců a za mrazivého počasí si vedla přímo skvěle. Závodilo se na okruhu dlouhém 1370 m, který vedl z náměstí přes park s několika seběhy a výběhy zpět na náměstí. V mladších žačkách zvítězila s přehledem Petra Pavlásková v čase 5:33 minuty, starší žačky na stejné trati vyhrála Helena Benčová za 5:13 před Kateřinou Krtkovou. Dorostenky a juniorky měly společný závod na 2 okruhy a zvítězila Natálie Závorková. Hlavní závod žen proběhl rovněž na 2 okruhy a výrazně se prosadily naše dvě dorostenky. Veronika Siebeltová vybojovala 2.místo a Kateřina Siebeltová místo čtvrté. Na dorostence čekali okruhy tři a Daniel Raška doběhl na 2.místě. Skvělé vystoupení našich uzavřel Josef Nejezchleba, který v závodě mužů na 6 okruhů, tedy 8200 metrů zvítězil v kategorii mužů nad 50 let v čase 34:33 minuty. Všem našim blahopřejeme. Fotografie na adrese http://atletikafm.rajce.idnes.cz/Beh_Zlinem_2012/