Minipřípravka na medailových pozicích

08.09.2017 08:36

Družstva minipřípravky si stále v Atletické lize minipřípravek vedou výborně. A nic na tom nezměnil ani pátý závod v Porubě. Na programu byl trojboj, kdy nejmladší házeli raketkou, skákali do dálky a běželi 60 m. V součtu umístění se v trojboji žádný jednotlivec nedostal na stupně vítězů, ale družstva dopadla výborně. Chlapci s převahou zvítězili a děvčata skončila na druhém místě ! To znamemá, že po pěti kolech jsou kluci jasně na čele a vítězství jim prakticky nemůže uniknout! Holky jsou prozatím na druhém místě, ale ještě stále je šance bojovat o celkové vítězství. Družstvu chlapců bodově přispěli 4.Filip Popelář, 5.Tomáš Škapa, 6.Tobiáš Garčic, 7.Vojta Krčil, 12.Tomáš Hraško, 13.Šimon Václavík, 20.Josef Šimončík, 24.Ondra Holubčík, 28.Michal Olejníček a 30.Toník Škrábal. Z děvčat 4.Viky Bartoňová, 5.Verča Opatrná, 14.Ellen Burkovičová, 15.Míša Kubinová, 19.Gabča Petrová, 25. Julča Vepřeková, 26.Eliška Říhová a 28.Ema Spilková. Našemu nejmladšímu družstvu blahopřejeme a držíme palce do dalších bojů. Nejbližší je čeká 19.září ve Vítkovicích.