Kolem přehrady v Bašce nejrychlejší Pavlásková a Tkach

04.10.2014 17:25

První ročník "Bašťanské šestky" je úspěšně za námi. Závod se určitě vydařil, počasí vydrželo, vysoká účast více než tří stovek běžců, hladký průběh a pěkné ceny, to vše přispělo k pohodě závodu.  O výborný úvod se postarala mládež, kde běželo v sedmi věkových kategoriích přes 200 děvčat a chlapců. V 11 hodin vyběhlo na jeden okruh kolem přehrady 42 žen !! Závod ovládla naše děvčata v pořadí Petra Pavlásková 9:09 min., Iveta Rašková 9:10 min.a Natálie Závorková 9:12 min. Mezi ženami nad 35 let byla nejlepší Ludmila Trávníčková z Pepa teamu za 9:59 min., ovšem na druhém místě finišovala naše Klára Maštalířová za 11:10 min. před Táňou Janošcovou z Frýdku 11:11 min. Na muže čekaly okruhy dva, což měla být ta šestka, ale po přeměření je trať dlouhá 4,8 km :-) Mezi šedesátkou mužů byl nejrychlejší Sergej Tkach ze Slezanu za 16:27 min, před Michalem Poledníkem z Canincrossu 16:37 min. a Danielem Raškou, který doběhl za 16:38 min. Z našich se prosadil ještě Martin Bušek ne 3.místo u mužů nad 45 let. Všem naši blahopřejeme.