Katka Siebeltová vítězí v Grymově

19.01.2014 15:36

Skupinka našich běžců vyrazila na Zimní běh okolo Bečvy do Grymova u Přerova. Ovšem ani zdaleka se nejednalo o zimní běh, více než 130 běžců totiž přivítala slunečná obloha a velice příjemné, teplé počasí. Trať rovinatá na obrátku, takže pro všechny naše to bylo po náročné výroční schůzi opravdu příjemné proběhnutí. Nejvíce se prosadila Katka Siebeltová, která zvládla desetikilometrovou trať za 42:19 minuty a stala se absolutní vítězkou mezi ženami. V mužské části si nejlépe vedl Daniel Raška, který dosáhl času 36:47 minuty a doběhl na11.místě. Zdeněk Martinák mladší to zvládl na 34.místě za 42:37 min a na 45. místě doběhl Sergej Tkach za 48:44 min. Mezi muži nad 50 let byl na 10.místě Josef Nejezchleba za 44:02 a na 19.místě Zdeněk Martinák 51:54 min.Fotografie zde  http://atletikafm.rajce.idnes.cz/Zimni_beh_okolo_Becvy/