Halové mistrovství České republiky mužů a žen

18.02.2013 08:00

O uplynulém víkendu proběhlo v pražské hale ve Stromovce Mistrovství České republiky mužů a žen. Do bojů zasáhla rovněž trojice našich běžců. Velice blízko měl k medaili Petr Lukeš na trati 3000 m. Po opatrném začátku se posunoval startovním polem dopředu, kilometr před cílem se dostal na medailovou pozici, ovšem v posledních dvou kolech mu došly síly, přesto vybojoval výborné 4.místo v čase 8:21.83 minuty. V rozbězích na 800 m startovala dorostenka Kateřina Siebeltová, která v takticky běženém rozběhu doběhla časem 2:20.97 minuty na čtvrtém místě, stala se první nepostupující závodníci do finále a patří jí konečné 7.místo v ČR. Stejné umístění vybojovala v závodě na 1500 m Veronika Siebeltová, která navíc časem 4:47.62 minuty vylepšila halový oddílový rekord. Všem blahopřejeme. Fotografie zde: http://atletikafm.rajce.idnes.cz/Halove_Mistrovstvi_CR_muzu_a_zen_2013/