Frýdecká míle je za námi

18.06.2014 21:13

Poslední běžecký závod před prázdninami - Frýdecká míle, je historií. A je třeba říci, že velice vydařenou. Krásné, slunečné počasí přilákalo na start 214 běžců všech věkových kategorií a navíc padly dva oddílové rekordy. Postarala se o to nejprve v mladších žákyních Eliška Kopcová, která 1 míli zvládla za 5:35.0 minuty a hned v dalším rozběhu dorostenka Iveta Rašková časem 5:19.8 minuty. Z našich běžců se z vítězství radovala Katka Ungrová a Ondřej Holubčík mezi nejmladšími benjamínky a to na trati 200 m. Barbora Ningerová vyhrála mezi děvčátky ročníků 2007-08 na trati 400 m. Další vítězství přidala mezi staršími žákyněmi Petra Pavlásková, mezi dorostenkami již zmiňovaná rekordmanka Iveta Rašková a mezi dorostenci Jan Tesarčík velice dobrým časem 4:38.2 minuty. Mezi ženami do 34 let zvítězila Kateřina Siebeltová a v závodě mužů do 34 let zvítězil Daniel Raška. Všem našim blahopřejeme. Kompletní výsledky jsou přiloženy Frýdecká míle 2014 výsledky.xls (58368)