Dvě Kateřiny zvítězily na Slovensku

10.11.2012 16:47

Skupinka běžců startovala na 44.ročníku Behu okolo Luborče v Nemšové nedaleko Trenčína a zásluhou dvou Kateřin vezeme dvě vítězství. Závody sice nezačaly nejšťastněji, když se v mladších žákyních Petra Pavlásková krátce po startu ocitla vinou soupeřek na zemi a závod nedokončila. Ovšem potom už se naše děvčata důrazně prosazovala. Nejprve Kateřina Krtková jasně vyhrála závod starších žaček na 1200 metrů a potom stejným způsobem ovládla závod dorostenek na 2.200 metrů Kateřina Siebeltová, kde ji třetím místem doplnila Veronika Siebeltová. Obě naše dorostenky potom nastoupily k hlavnímu závodu na 7,5 km, kde na všechny účastníky čekalo 5 okruhů městem. Mezi početným polem žen (celkem jich nastoupilo 14) vybojovala Veronika Siebeltová druhé místo časem 31:52 minuty a její sestra Kateřina doběhla na místě pátém v čase 34:48 minuty. Děvčatům blahopřejeme. Foto zde http://atletikafm.rajce.idnes.cz/Beh_okolo_LUborce_2012/