Běžecká Velká cena dobojovala

11.12.2011 19:32

Jubilejní 30.ročník Běžecké velké ceny Frýdecko-Místecka je historií. Předvánoční běh byl posledním závodem sedmnáctidílného seriálu. Ve čtyřech kategoriích můžů se podařilo bodovat celkem 179 mužům a v kategorii žen bodovalo 44 závodnic. Mezi muži do 34 let zvítězil Václav Kaňa před Tomášem Filipcem a janem Zemaníkem /všichni Slezan/. Mezi muži nad 35 let se prosadil Vladan Šindelek z Pržna, před Rostislavem Trávníčkem a Jaroslavem Vernarským /oba Slezan/. Muže nad 45 let ovládl Daniel Šindelek /Slezan/ před Romanem Slowioczkem z Jablunkova a Martinem Buškem /Slezan/. Mezi nejstaršími muži nad 55 let zvítězil Vladimír Vrága /Baška/ před Bohumírem Najdkem /Racing Olešná/ a Karlem Rechtenbergem /Frýdlant n.o/. Mezi ženami  zvítězila Petra Čaganová /Slezan/, před Ivanou Lubojackou /Jablunkov/ a Janou Matalovou /TiS Vilhelm/. Pouze třem závodnikům se podařilo dosáhnout na speciální cenu za start na všech závodech a to zvládl Jaroslav Vernarský, Kamil Lubojacki a František Holec. Vyhlášení výsledků a předání cen nejlepším proběhne na Společenském večírku, který se uskuteční v pátek 20.ledna 2012 na stadiónu Slezanu od 19 hodin. Kompletní výsledky běžecké ceny jsou přiloženy.

Bezecka velka cena vysledky 2011.xls (54 kB)