Běžecká cena mládeže zná své vítěze

08.12.2013 20:28

Celoroční seriál běžeckých závodů Běžecká cena mládeže, který je složen z dvacítky závodů v našem regionu, má za sebou 16. ročník. Ve dvanácti věkových kategoriích se podařilo bodovat téměř sedmi stovkám závodníků a naši běžci dokázali zvítězit v sedmi kategoriích. Nejmladší děti do 7 let ovládli zcela jasně Julie Hrčková a Jan Klimas. V mladším žactvu opět celkem jasně vyhrála Eliška Kopcová a Tomáš Szymala. Ve starším žactvu nedali nikomu ze soupeřů šanci Helena Benčová a Jan Tesarčík. V dorostenkách, při stejném bodovém zisku sester Siebeltových, rozhodli vzájemné souboje, v nichž byla úspěšnější Veronika a vyhrála před Kateřinou. Vyhlášení a ocenění nejlepších proběhne na Výroční členské schůzi 18.ledna 2014 od 15 hodin v Národním domě v Místku. Kompletní výsledky jsou přiloženy Bezecka cena mladeze vysledky 2013.xls (75776)