Helena Benčová i Katka Siebeltová vítězí ve Šternberku

30.09.2012 15:50

Skupinka našich běžců vyrazila na závod Podzimní Kiosk do Šternberka. Závod se běhá v krásném, lesním prostředí na těžké, kopcovité trati. V kategorii starších žaček zvítězila na trati 1500 m zcela jasně Helena Benčová, která navíc vylepšila traťový rekord na 5:06 minuty. Třetím místem ji v této kategorii doplnila Katka Krtková a šestá doběhla Iveta Rašková. Další vítězství pro naše barvy přidala mezi dorostenkami na trati 3,5 km Katka Siebeltová a na stejné trati dorostenců doběhl na 2.místě Daniel Raška. Na mladší žačky čekala trať 1000 m a druhé místo vybojovala Petra Pavlásková a čtvrtá doběhla Kristýna Škanderová. V závodě mužů dlouhém 7 km se na bronzový stupínek mezi muži nad 50 let postavil Josef Nejezchleba. Všem blahopřejeme. Fotografie na adrese: http://atletikafm.rajce.idnes.cz/Podzimni_Kiosk_Sternberk_2012/