Výsledky 2015

Posledním závodem - Předvánočním během, skončil již 34.ročník celoroční soutěže pro výkonnostní a kondiční běžce našeho regionu. Seriál se skládal z devatenácti závodů a celkem bodovalo ve čtyřech kategoriích 317 mužů a ve dvou kategoriích 166 žen. Soutěž žen do 34 let ovládla jasně Veronika Siebeltová před Natálií Závorkovou a Kateřinou Klepáčovou. Mezi ženami nad 35 let byla nejlepší Ludmila Trávníčková, před Klárou Maštalířovou a Ludmilou Šokalovou. Muže do 34 let vyhrál Daniel Raška před Sergejem Tkachem a Robertem Husánikem. U mužů nad 35 let dominoval Michael Václavík, před Tomášem Ernstem a Kamilem Sasynem. Bratrský souboj mezi muži nad 45 let pro sebe nakonec rozhodl Daniel Šindelek o šest bodů před Vladanem Šindelkem.Třetí skončil Rostislav Trávníček. Až poslední závod rozhodl o vítězství Romana Slowioczka mezi muži nad 55 let. O pouhé tři body porazil Vlado Martynka, třetí skončil Libor Mikloš. Slavnostní vyhlášení nejlepších proběhne v neděli 10.ledna 2016 od 15 hodin ve velkém sále Národního domu na Výroční členské schůzi oddílu atletiky. Srdečně zveme všechny oceněné i další přátele běhu. Konečné pořadí přiloženo FM běžecký pohár 2015 výsledky.xls (86 kB)