Konečné pořadí družstev 2016

Beskydský pohár přípravek je u konce a zná své vítěze. Naše Áčko skončilo čtvrté a béčko osmé. Kompletní výsledky a přehledy přiloženy Beskydský pohár přípravek 2016 výsledky.xls (364,5 kB)

5.kolo - Poruba 23.6.2016

5.kolo proběhlo na stadiónu ZŠ Porubská v Ostravě Porubě. Zvítězila domácí Porube před Kopřivnicí a Vítkovicemi. Naše Áčko obsadilo 5.místo a na to kleslo i celkově. Béčko skončilo osmé a celkově je na devátém místě. Kompletní výsledky jsou přiloženy Beskydský pohár přípravek 2016 výsledky.xls (268,5 kB)

4.kolo - Štramberk 21.5.2016

4.kolo se konalo v rámci Běhu Národním sadem ve Štramberku. Zvítězila Kopřivnice před Třincem a naším Áčkem. To se posunulo v celkovém hodnocení na čtvrté místo a vrátilo se do boje o medaile. Velká škoda, že nedorazili všichni závodníci a závodnice, jinak by byl výsledek ještě lepší. běčko skončilo na devátém místě a to mu patří i celkově.

3.kolo - Frýdek-Místek 1.5.2016

3.kolo se konalo ve Frýdku-Místku v rámci Májových závodů, na kterých startovalo přes 600 mladých atletů. Opět zvítězila Kopřivnice před Porubou a Vítkovicemi. Naše áčko skončilo šesté a celkově kleslo na pátou příčku. Béčko skončilo sedmé a posunulo se na místo deváté. Pořadí po třech kolech 1.Kopřivnice A, 2.Třinec A, 3.Poruba, 4.Vítkovice, 5.Frýdek-Místek A, 6.Valašské Meziříčí A, 7.Karviná, 8.Kopřivnice B, 9.Frýdek-Místek B, 10.Třinec B, 11.Havířov, 12.Valašské meziříčí B.

2.kolo - Třinec 21.4.2016

2.kolo se konalo v Třinci jako čtyřboj. Opět startovalo 11 družstev a nejlépe si vedla opět Kopřivnice, před Vítkovicemi a Třincem A. naše áčko skončilo čtvrté, béčko desáté. Celkové pořadí po dvou kolech: 1.Kopřivnice A, 2.Třinec A, 3.Frýdek-Místek A, 4.Vítkovice, 5.Poruba, 6.Valaské Meziříčí A, 7. Karviná, 8.Kopřivnice B, 9.Havířov, 10.Třinec B, 11.Frýdek-Místek B. 12.Valašské Meziříčí B.

1.kolo - Frýdek-Místek 19.3.2016

1.kolo proběhlo v rámci Slezanského krosu, na kterém startovalo 405 dětí a 77 dospělých. Zúčastnilo se 11 družstev z dvanácti přihlášených. Soutěž jasně ovládl A tým Kopřivnice, před Třincem A a naším A družstvem. Následovala Atletika Poruba, Valašské Meziříčí, Vítkovice, Slávia havířov, Kopřivnice B, Karviná, Třinec B a naše béčko.