8.kolo - Frýdek-Místek - 1.10.2015

Poslední kolo a závěrečné vyhlášení a ocenění nejlepších proběhlo na našem stadiónu. V posledním závodě zvítězil tým Kopřivnice, před Třincem a naším "A" družstvem. Individuálně se nejvíce prosadila Anna Cagašová, která vyhrála 400 m skvělým časem 63.07 s a přemožitelku nenašla ani v dálce, když skočila 4.42 m. Další vítězství přidala Kristýna Bizoňová v míčku 42.32 m. Bodově se prosadila ještě Vendula Jurečková v dálce a Klára Řeháková v míčku. Z chlapců si po jednom vítězství připsala dvojčata Pavelkova. Ondřej vyhrál na 60 m za 8.94 s a přidal 2.místo v dálce za 4.21 m. Vojta vyhrál pro změnu na 400 m v čase 68.78 s a byl čtvrtý v míčku 40. 39 m. Body pro družstvo přidal Jonáš Stryja v dálce a na 60 m a martin Vlk na 400 m. O poslední bodový zisk se zasloužila štafeta 4x 60 m ve složení Pavelek, Pavelek, Cagašová, Mužná, která doběhla čtvrtá. Kompletní přehled výsledků je přiložen Beskydský pohár přípravek 2015 výsledky.xls (536 kB)

7.kolo - Třinec - 15.9.2015

Sedmé kolo připravila Kopřivnice v Třinci. jednalo se o klasické atletické kolo a na programu bylo 60, 150, 300, 800 m, dálky, raketka, poprvé překážky a 4x100 m. Vyhrála Kopřivnice, před Třincem a Porubou, naše Áčko skončilo čtvrté a Béčko deváté. Individuálně naši dovezli 8 medailí. Anna Cagašová vyhrála skok daleký výkonem 4.49 m a 300 m v novém oddílovém rekordu 45.22 s, Ondra Pavelek byl druhý na 800 m za 2:43.69 min a třetí ve skoku dalekém, když skočil 4.13 m, Kristýna Bizoňová má zlato za raketku 32.43 m, ve stejné disciplíně byl Vojta Pavelek druhý 41.45 m a Viktorie Ťahanová byla třetí na 800 m 2:51.19 min. Poslední medaili - bronzovou - vybojovala štafeta 4x100 m ve složení Cagašová, Jurečková a V. a. O. Pavelkovi.

6.kolo - Poruba - 18.6.2015

Šesté kolo připravila Poruba a tentokrát čekal na všechny čtyřboj. Naši sice zásluhou Anny Cagašové a Ondřeje Pavelka vyhráli obě kategorie, ovšem družstvo skončilo až na třetím místě a třetí je i v celkovém hodnocení. Béčko se posunulo na osmé místo.

5.kolo - Štramberk - 23.5.2015

Pátým kolem byl běžecký závod Běh dětí Národním sadem ve Štramberku. Zvítězilo družstvo Třince, před naším Áčkem a Kopřivnicí. Bohužel nám opět chyběli někteří závodníci, hlavně děvčata a tak se již prakticky uzavřela cesta k obhajobě dvojnásobného vítězství. Nyní je otevřený ještě boj o druhou příčku, protože jsme stáhli náskok Kopřivnice a jsme o jediný bod na třetím místě.

4.kolo - Valašské Meziříčí - 19.5.2015

Čtvrté kolo BPP se konalo jako čtyřboj ve Valašském Meziříčí. Zvítězil Třinec A, před Kopřivnicí a naším Áčkem, takové je i pořadí po čtyřech kolech. Bohužel hodně našich závodníků nedorazilo a poškodilo tak celý tým. Přesto Ti co dorazili, bojovali a udrželi třetí místo. Mezi děvčaty se stala celkovou vítězkou Anna Cagašová.

3.kolo - Frýdek-Místek - 1.5.2015

Třetí kolo Beskydského poháru přípravek se konalo v rámci atletického mítinku Májové závody 1.května 2015, na kterém startovalo 508 mladých závodníků. Vítězství tentokrát vybojoval Třinec A, před Kopřivnicí, naším A týmem. Vítkovicemi a Porubou. Takové je i pořadí po třech kolech.

2.kolo - Třinec - 23.4.2015

Druhé kolo Beskydského poháru připravek proběhlo na třineckém stadiónu za velké účasti závodníků - 100 děvčat a 77 chlapců. Jako nejlepší ve čtyřboji - 60 m, 600 m, dálka, míček byla mezi děvčaty naše Anna Cagašová a mezi chlapci třinecký Marek Sikora. V družstvech se ovšem z vítězství radovala Kopřivnice před Třincem a naším A týmem.

1.kolo - Frýdek-Místek - 14.3.2015

První kolo Beskydského poháru družstev proběhlo v rámci Slezanského krosu, na kterém startovalo 452 dětí a 89 mužů a žen. Velký souboj o vítězství svedly "A" týmy Frýdku-Místku a Třince, se šťastným koncem pro domácí, kteří zvítězili o jeden bod. Konečné pořadí: 1. Slezan FM A 205 bodů, 2.TŽ Třinec A 204, 3.AK EZ Kopřivnice A 150, 4.SSK Vítkovice 40, 5. Atletika Poruba 40, 6.TŽ Třinec B 31, 7.AK EZ Kopřivnice B 1, 8. Slezan FM B 0, 9. TJ Jäkl Karviná 0, 10.TJ Valašské Meziříčí 0, 11.AO Slávia Havířov 0.