8.kolo - Frýdek-Místek

Závěrečné kolo 2.ročníku Beskydského poháru družstev proběhla na našem stadiónu a zvítězilo v něm družstvo Kopřivnice před naším "Áčkem" a Třincem. Celkovými vítězi se stal náš "A" tým, před Třincem, Kopřivnicí, Vítkovicemi, naším "béčkem" a Valašským Meziříčím. Přehledy bodových zisků a kompletní výsledky jsou přiloženy Beskydský pohár přípravek 2014 výsledky.xls (330240)

7.kolo - Kopřivnice - atletický mítink přípravek

V Kopřivnici proběhl předposlední závod Beskydského poháru přípravek a zvítězilo naše "A" družstvo  ziskem 157,5 bodu před Kopřivnicí 125 a Třincem 88 bodů, Vítkovicemi 87,5 bodu, Valašským Meziříčím 36 bodů a naším "B" týmem 10 bodů.. V celkovém hodnocení je stejné pořadí.

6.kolo Třinec - Atletický čtyřboj

V Třinci se konalo další kolo Beskydského poháru a připraven byl atletický čtyřboj - 60 m, 600 m, míček a dálka. Nejlépe si vedlo družstvo Slezanu Frýdek-Místek "A", které zvítězilo před Třincem a Kopřivnicí. Následovaly Vítkovice, Frýdek-Místek B a Valašské Meziříčí.  V celkovém pořadí si tak Slezan upevnil vedení před Třincem a Kopřivnicí. Vítkovice se vrátily na místo čtvrté, pátý je Slezan Frýdek-Místek B a šesté Valašské Meziříčí. Tabulku uzavírá Bohumín a Karviná.

5.kolo Štramberk - Běh Národním sadem

Poslední běžecký závod, který byl zařazen do Beskydského poháru se konal ve Štramberku za krásného, slunečného počasí. Nejlépe si vedlo družstvo Třince, před Slezanem FM A, Kopřivnicí a Slezanem FM B. Družstva Valašského Meziříčí a Vítkovic neměla bohužel potřebný počet závodníků. V celkovém pořadí po pěti závodech vede Slezan FM A před Třincem, Kopřivnicí, Slezanem FM B, Vítkovicemi, Valašským Meziříčím, Bohumínem a Karvinou.

4.kolo Valašské Meziříčí - Běžecký trojboj

Čtvrté kolo se konalo ve Valašském Meziříčí a vzhledem k nepříznivému počasí proběhl nakonec běžecký trojboj - 60 m, 200 m, 600 m. Bodovalo prvních 25 dívek a prvních 25 chlapců. Zvítězilo družstvo Slezanu Frýdek-Místek A ziskem 199 bodů před AK EZ Kopřivnice, jehož závodníci získali 143 bodů a TJ TŽ Třinec, který nastřádal 135 bodů. 4. SSK Vítkovice 125 bodů, 5.Valašské Meziříčí 59 bodů, 6. Slezan FM B 7 bodů a Bohumín a Karviná bez bodu. Pořadí v polovině soutěže je následující 1. Slezan FM A. 2. TJ TŽ Třinec, 3. AK EZ Kopřivnice, 4. SSK Vítkovice, 5. Slezan FM B, 6. Valašské Meziříčí, 7.AK Bohumín, 8. Jäkl Karviná.

3.kolo Frýdek-Místek - Májové Závody

Třetí kolo se konalo na stadiónu ve Frýdku-Místku v rámci Májových závodů. Chlapci i děvčata soutěžili ve čtyřech disciplínách - 60 m, 300 m, dálka, míček a ve smíšené štafetě 4x 60 m. Pro družstvo bodovalo vždy 10 nejlepších v každé disciplíně, přičemž každý mohl startovat pouze ve dvou disciplínách. "Áčko" Slezanu Frýdek-Místek tentokrát jasně zvítězilo před Vítkovicemi a Třincem a dostalo se také do vedení po třech kolech. Pořadí 1.Slezan FM A, 2.TJ TŽ Třinec, 3.AK EZ Kopřivnice, 4.SSK Vítkovice, 5.SLezan FM B, 6. TJ Valašské Meziříčí, 7.AK Bohumín, 8.Jäkl Karviná.

2.kolo Hrádek ve Slezsku - Běh Hrádkem

Druhé kolo proběhlo v rámci Běhu Hrádkem za účasti více než 350 dětí ! Bodovalo prvních 25 chlapců a  prvních 25 děvčat ročníků 2003 až 2005.  Nejvíce bodů se podařilo nasbírat mladým závodníkům Třince a to 219,5 bodu. 2, AK EZ Kopřivnice 145 bodů, 3.Slezan FM A 139 bodů, 4. SSK Vítkovice 87,5 bodu, 5. TJ Valašské Meziříčí 43 bodů, 6. Slezan FM B 34 bodů a bez bodového zisku Karviná a Bohumín. Po dvou kolech se dostalo do čela družstvo Třince před "A" tým Slezanu FM a Kopřivnici.

1.kolo Frýdek-Místek - Slezanský kros

První kolo proběhlo v areálu stadiónu jako součást přespolního běhu Slezanský kros. Nejvíce bodů a to 258, se  podařilo nasbírat "Áčku" domácího Slezanu Frýdek-Místek, který zvítězil před TJ TŽ Třinec 193 bodů a AK EZ Kopřivnice 134 bodů. Na 4.místě je Slezan Frýdek-Místek "B" 33 bodů, 5. TJ Valašské Meziříčí 31 bodů, 6. SSK Vítkovice 22 bodů, 7. TJ Jäkl Karviná s jedním bodem a 8. AK Bohumín bez bodového zisku.