Konečné výsledky 2016

Poslední kolo proběhlo na stadiónu ve Vítkovicích a přinesl dramtacký souboj o celkové umístění. Vše proběhlo bez problémů a na závěr byly vyhlášeny celkové výsledky. Zvítězila Kopřivnice, před Porubou a Vítkovicemi. Těsně čtvrté skončilo naše Áčko a osmý náš B tým. Konečné výsledky jsou přiloženy AL minipřípravek 2016 výsledky.xls (302,5 kB)

4.kolo - Kopřivnice - 22.6.2016

Poslední předprázdninové kolo se konalo v Kopřivnici. Domácí Kopřivnice zvítězila před Porubou a Vítkovicemi. Naši obsadili čtvrté místo. Celkově jsou stále na místě druhém, ale ztratili bodový náskok a o celkové místo na stupních vítězů budou muset ještě hodně bojovat. Béčko skončilo desáté a celkově je na deváté příčce. Kompletní výsledky přiloženy AL minipřípravek 2016 výsledky.xls (222,5 kB)

2.kolo - Třinec - 24.5.2016

Odložené 2.kolo proběhlo na stadiónu v Třinci a konal se trojboj. Na chlapce i děvčata čekal skok do dálky, hod raketkou a běh na 100 m. Zvítězila opět Kopřivnice, před Vítkovicemi a naším áčkem. Celkově je pořadí 1.Kopřivnice A, 2.SLerzan FM A, 3.SSK Vítkovice, 4.Atletika Poruba A, 5.TJ TŽ Třinec, 6.Atletika Poruba B, 7.Kopřivnice B, 8.Slezan FM B, 9.SŠK Příbor, 10.Slávia Havířov, 11.Jäkl Karviná, 12.Valašské Meziříčí.

3.kolo - Frýdek-Místek - 1.5.2016

3.kolo proběhlo v rámci Májových závodů, na kterých startovalo přes 600 dětí. Zúčastnilo se 11 družstev. Z vítězství se opět radovala Kopřivnice, která vyhrála před Vítkovicemi a naším áčkem. Následují družstva Atletika Poruba A, TŽ Třinec, SŠK Příbor, Atletika Poruba B, Valašské Meziříčí, Kopřivnice B, Slezan FM B, Slávia Havířov a tabulku uzavírá Karviná.

1.kolo - Frýdek-Místek - 19.3.2016

1.kolo proběhlo v rámci Slezanského krosu, na kterém startovalo 405 dětí a 77 dospělých. Zúčastnilo se 11 družstev z dvanácti přihlášených. Velký souboj svedlo naše áčko s Kopřivnicí, nakonec byli o pouhé 3 body úspěšnější naši soupeři. Následují družstva Atletika Poruba, TŽ Třinec, SSK Vítkovice, Kopřivnice B, Valašské Meziříčí, Slávia Havířov, Slezan FM B a Karviná.