ATLET ROKU. 

Každoročně vyhlašujeme a oceňujeme nejlepší atlety našeho oddílu. Od prvního vyhlášení v roce 1997 proběhlo již 20.ročníků s různými obměnami. V roce 1998 jsme vyhlásili nejlepší v jednotlivých kategoriích, ale potom jsem se opět vrátili k celkovému pořadí. Devětkrát zvítězil Peter Mikulenka, třikrát Veronika Siebeltová a jednou byli vyhlášeni Kateřina Bohatá, Petr Říha, Michaela Bubiková, Michal Štefek, Helena Benčová, Petra Pavlásková a Adéla Lojkásková. 

ATLET ROKU POŘADÍ

ATLET ROKU 2016

10.01.2017 18:49
1. Siebeltová Veronika, 2. Lojkásková Adéla, 3. Hlavačka Thomas, 4. Skotnica Lukáš, 5. Kotásková Tereza, 6. Kopcová Eliška, 7.Rašková Iveta, 8. Siebeltová Kateřina, 9. Cagašová Anna, 10. Krtková Kateřina.

Atlet roku 2015

10.01.2016 21:07
1. Lojkásková Adéla, 2. Siebeltová Veronika, 3.Pavlásková Petra, 4.Závorková Natálie, 5. Tkach Sergej, 6. Skotnica Lukáš, 7.Rašková Iveta, 8. Siebeltová Kateřina, 9. Kopcová Eliška, 10. Kotásková Tereza 

Atlet roku 2014

13.01.2015 09:16
1. Pavlásková Petra, 2. Siebeltová Veronika, 3. Závorková Natálie, 4. Rašková Iveta, 5.Tesarčík Jan, 6.Siebeltová Kateřina, 7. Čaganová Monika, 8. Kopcová Eliška.

Atlet roku 2013

21.09.2014 21:21
1.Benčová Helena, 2. Siebeltová Veronika, 3. Tesarčík Jan, 4.Siebeltová Kateřina, 5.Závorková Natálie, 6.Pavlásková Petra, 7.Štafeta dorostenky 4x400 m - Benčová,K.Siebeltová,Rašková,V.Siebeltová, 8. Rašková Iveta. 

Atlet roku 2012

20.09.2014 18:50
1. Siebeltová Veronika, 2. Benčová Helena, 3. Lukeš Petr, 4.Siebeltová Kateřina, 5.Závorková Natálie, 6.Říha Roman, 7.štafeta dorostenek 4x 400 m - Benčová, V.Siebeltová,K.Siebeltová, Krtková, 8.Kopcová Eliška.  

Atlet roku 2011

19.09.2014 11:44
1.Siebeltová Veronika, 2. Mikulenka Peter, 3.Říha Roman, 4.Štefek David, 5.Siebeltová Kateřina, 6.Trybula Martin, 7.Benčová Helena, 8.Šmiřák Vladimír, 9.Čaganová Petra, 10.Gerek Jan.

Atlet roku 2010

18.09.2014 11:48
1.Štefek Michal, 2.Mikulenka Peter, 3.Zemaník Jakub, 4.Lukeš Petr, 5.Říha Roman, 6.Filipec Tomáš, 7.Trybula Martin, 8.Čaganová Petra, 9.Rovenský Aleš, 10.Krus Petr.

Atlet roku 2009

17.09.2014 11:50
1.Mikulenka Peter, 2.Říha Roman, 3.Lukeš Petr, 4.Trybula Martin, 5.Štefek Michal, 6.Zemaník Jakub, 7.Šmiřák Vladimír, 8.Filipec Tomáš, 9.Čaganová Petra, 10.Michna Pavel.  

Atlet roku 2008

16.09.2014 11:52
1.Mikulenka Peter, 2.Říha Roman, 3.Filipec Tomáš, 4.Lukeš Petr, 5.Štefek Michal, 6.Rovenský Aleš, 7.Lepíková Jana, 8.Lepíček Miroslav, 9.Horňáčková Nikola, 10.Šmídová Anna a Dresslerová Simona.

Atlet roku 2007

15.09.2014 11:54
1. Mikulenka Peter, 2.Říha Roman, 3.Lukeš Petr, 4. Kalábová Lenka, 5.Kristalas Dimitris, 6.Filipec Tomáš, 7.Štefek Michal, 8.Lepíková Jana, 9.Lepíček Miroslav, 10.Horňáčková Nikola.

Atlet roku 2006

14.09.2014 12:24
1.Mikulenka Peter, 2.Říha Roman, 3.Lukeš Petr, 4.Lepíček Miroslav, 5.štafeta 3x300 m žáci, 6.Lepíková Jana, 7.Bubiková Michaela, 8.Štefek Michal

Atlet roku 2005

13.09.2014 12:26
1.Mikulenka Peter, 2.Moškoř Daniel, 3.Lepíček Miroslav, 4.Říha Roman, 5.Schindlerová Zuzana, 6.Bubiková Michaela, 7.Droppová Tereza, 8.Tomek Jan

Atlet roku 2004

12.09.2014 12:29
1.Bubiková Michaela, 2.Mikulenka Peter, 2.Schindlerová Zuzana, 4.Moškoř Daniel, 5.Říha Roman, 6.Říha Petr, 7.Janíková Dita, 8.Medvecová Lada, 9. Rejdová Michaela, 10.Macášek Tomáš, 11.Štefek Michal, 12.štafeta dorostenky 4x400 m - Holejšovská, P.Pišová, Bubiková, Medvecová.

Atlet roku 2003

11.09.2014 12:37
1.Mikulenka Peter, 2. Kalábová Lenka, 3.Schindlerová Zuzana, 4.Říha Petr, 5.Bubiková Michaela, 6. Medvecová Lada, 7.Pišová Petra, 8.Moškoř Daniel, 9.Magnusek Miroslav, 10.Janíková Dita, 11.Lepíček Miroslav, 12.Ligocki Martin.

Atlet roku 2002

10.09.2014 12:47
1.Říha Petr, 2.Schindlerová Zuzana, 3.Pišová Petra, 4.Bubiková Michaela, 5.Bohatá Barbora, 6.Kalábová Lenka, 7.Stránská Bležena, 8.Martinák Tomáš, 9.Lepíček Miroslav, 10.Mikulenka Peter, 11. Janíková Dita, 12.Di-Giusto Daniel.

Atlet roku 2001

09.09.2014 12:50
1.Mikulenka Peter, 2.Bubiková Michaela, 3.Bohatá Barbora, 4.Pišová Petra, 5.Lepíček Miroslav, 6.Kalábová Lenka, 7.Vronský Petr, 8.Chrobáková Kateřina, 9. Magnusek Miroslav, 10.Janošcová Monika, 11.Šrubař Jan, 12.Stránská Blažena

Atlet roku 2000

08.09.2014 12:53
1.Mikulenka Peter, 2. Bohatá Barbora, 3.Bubiková Michaela, 4.Chrobáková Kateřina, 5.Kuřecová Ivana, 6. Buzková Miriam, 7.Martinák Tomáš, 8.Lepíček Miroslav, 9.Magnusek Miroslav, 10.Pišová Petra, 11.Janošcová Monika, 12.Rosypalová Anna

Atlet roku 1999

08.09.2014 09:17
1. Mikulenka Peter, 2. Byrtus Marek, 3. Bohatá Barbora, 4. Bubiková Michaela, 5. Marek Pavel, 6. Pišová Petra, 7. Kuřecová Ivana, 8. Bohatá Kateřina, 9. Magnusek Miroslav, 10. Burel Václav, 11. Mikulenková Erika, 12. Chrobáková Kateřina.