Aktuality

Zde přinášíme všechny nejaktuálnější informace o dění v našem oddíle atletiky

Štítky:

Dvojice našich děvčat oceněna !

Dvojice našich děvčat se dočkala ocenění za své sportovní výkony v roce 2021. Okresní sdružení České unie sportu zařadilo mezi nejlepší sportovce okresu loňského roku Verču Siebeltovou (stříbro na Mistrovství ČR žen na 3000 m překážek, start na Poháru mistrů Evropských zemí v přespolním běhu).

Více

Publikováno 21. 4. 2022 20:02

Pětka se běžela za chladu

Za chladného počasí proběhl na našem stadiónu další závod běžeckých cen a tím byla Pětka na dráze. V závodech mládeže na tratích 300 a 500 m startovalo 181 dětí, závod na 5000 m absolvovalo 44 mužů a 21 žen.

Více

Publikováno 21. 4. 2022 7:59

Perfektní výkony chodců

Svou přítomnost v Olomouci využila rovněž naše početná chodecká skupina a postavila se na start závodu na 3 km v rámci mezinárodního chodeckého mítinku Olomoucká dvacítka. A vybojovali dvě bronzové medaile. Navíc všichni zašli časy, které jim prakticky zaručují start na Mistrovství ČR.

Více

Publikováno 15. 4. 2022 17:33

Běžci Výborně v Olomouci

V rámci soustředění v Olomouci jsme otestovali běžeckou formu na závodu Běžeckého poháru mládeže Olomouckého kraje. Skupinka našich si vedla ba výbornou. V Olomouckém parku závod starších žaček na 1 km jasně ovládla Anička Václavíková v čase 3:16 min.

Více

Publikováno 15. 4. 2022 17:27

Skupinka děvčat se připravuje v Beskydech

Malá skupinka děvčat využila Velikonoční prázdniny k přípravě ve Frenštátu pod Radhoštěm. Na programu nějaké to běhání a v Beskydech nechybí samozřejmě ani turistika.

Více

Publikováno 15. 4. 2022 17:23

Velikonoce v Olomouci

Velikonoční prázdniny stráví dvacet pět našich atletů na soustředění v Olomouci. První kilometry v krásném prostředí olomouckých parků již naběhány, ale samozřejmě čeká ještě řada tréninků jak v parcích, tak na stadiónu.

Více

Publikováno 13. 4. 2022 20:51

Na Jakubáku vítězně

Za krásného počasí se konal ve Vratimově 39.ročník Jakubova lesního běhu. Desítka našich běžců si na trati dlouhé necelých osm kilometrů vedla výborně. Mezi muži zvítězil Krystian Zahraj za 27:11 min. Mezi ženami doběhla na 2.místě Verča Siebeltová 31:31 min. a na 3.místě Markéta Laciková 32:37 min.

Více

Publikováno 13. 4. 2022 9:42

Velikonoce v pohybu

Jsou před námi Velikonoční svátky a ani o nich nebudeme zahálet. Velká skupina vyrazí na soustředění do Olomouce. Vrhačská skupina bude pilovat na stadiónu techniku před rychle se blížící sezónou. Běžci a chodci využijí krásné prostředí olomouckých parků k náročné přípravě.

Více

Publikováno 11. 4. 2022 9:13

Zahájení na dráze se vydařilo

Po chladných dnech velice příjemné počasí přilákalo na první letošní závod na naší dráze více než 300 běžců, z toho 210 v závodech mládeže. Opět jsme mohl vidět velké souboje a naši si vedli výborně. Vybojovali 12 vítězství, 8 druhých a 9 třetích míst.

Více

Publikováno 7. 4. 2022 7:38

Kontrolní závody se dvěma rekordy

Po delší době jsme připravili v rámci tréninku oddílové kontrolní závody. Sešlo se přes osmdesát atletů a otestovali si formu v běhu na 150 m a 1000 m.